Profile image example Profile image example

Serhat Halil Silsüpür

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

    Serhat Halil Silsüpür, 1990 Ankara'da doğdum. Uludağ Üniversitesi bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği(Böte) 2013 mezunuyum. Aynı üniversite-bölümde yüksek lisans öğrencisiyim. Bir kamu kuruluşunda web uygulama geliştirici olacak çalışmaktayım.

        Bu web sitesini sadece teknoloji alanında sınırlamayıp spor, kültür-turizm ve finans alanlarında da paylaşımlar yapmaya çalışacağım. Bloğumda borsa teknik çizimlerini ve yükseleceğini düşündüğüm hisseleri yatırım tavsiyesi olmadan sadece eğitim amaçlı paylaşmayı düşünüyorum. Ayrıca tek başıma Avrupayı trenle(interrail) gezip oralardaki gözlemlerimi ve maceralarımı bloğumda paylaşmayı düşünüyorum. Paylaşımlar hoşunuza gider ve faydalı bir bilgiye ulaşırsanız anasayfadaki 'Kahve Ismarla" butonuna tıklayarak minik bir destek sağlayabilirsiniz :) (paypal güvencesiyle çekinmeden kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kart bilgilerinizi kaydetmiyorum ;) )  Roma, Viyana, Kopenhag, Berlin, Budapeşte, Oslo... gibi şehirlerde kahvemi yudumlarken sizleri de anıyor olacığım. Umarım dünyaya açılma hareketim sonucunda Türkiye'de olmayan bir şeyi keşfeder ve uygulama fırsatı bulabilirim.

    Meraklılar için bu web sitesini asp.net web form kullanarak oluşturdum. Verileri tutmak için 6 tane ilişkisel tablo hazırladım. Admin panelinden; kategoriler, makaleler, yorumlar ve duyurular kısmına ekleme, güncelleme, silme işlemleri yaptırılabiliyor. Sayfanın responsive olabilmesi için bootstrap css kütüphanesini kullandım.  

    Bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfasındaki mesaj formundan yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Mailleri sürekli kontrol ediyorum. Mümkün oldukça kısa sürede dönmeye çalışırım.